یارا فایل

جستجو

دربین هزاران فایل آماده دانلود فایل مورد نظر خود را جستجو کنید

تحقیق درباره آموزش هک سرور 100 ص

اختصاصی از یارا فایل تحقیق درباره آموزش هک سرور 100 ص دانلود با لینک مستقیم و پر سرعت .

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت

تعداد صفحات: 104

 

20 جلسه آموزش هک و وداع

--------------------------------------------------------------------------------

سلام

دوستان ببخشید به دلایلی چون دوست ندارم موجب ناراحتی دو تا از دوستان گله خودم بشم رفع زحمت می کنم ...تو این چند روزی که اینجا بودم خیلی بهم خوش گذشت و خیلی ها به من لطف داشتن و منو شرمنده کردن به همین خاطر میخام این مجموعه اموزشی رو که کاملترین مجموعه اموزش هک و امنیت شبکه هست رو در اختیارتون بزارم

این مجموعه کاریست از دوست خیلی خیلی خوبم آقای آراز صمدی که متاسفانه سایت ایشون فیلتر شده و قابل رویت نیست. امید است این مطالب بتواند شما را در بالا بردن سطح امنیت خود و شبکه یاری نماید.حیفم اومد اینارو نبینید و نخونیددددددددددددددددددد.

از آنجایی‌ که‌ شبکه‌های‌ کامپیوتری‌ روز به‌ روز رو به‌ رشد است‌، انسان‌های‌ زیادی‌ در صدد نفوذ به‌ کامپیوترها و شبکه‌های ‌خصوصی‌ بر آمده‌اند؛ از این‌ رو به‌ جهت‌ حفظ‌ امنیت‌ و جلوگیری‌ از عواقب‌ خطرناک ‌ما سعی داریم تا شما را با چگونگی هک و راه های مقابله با آن بصورتی کاملا ساده و مفید آموزش دهیم.ضمناً هر گونه‌ استفاده‌ از مطالب‌ این‌ بخش‌ در راستای‌اهداف‌ غیرقانونیِ،

ناشایست‌ و مسئولیت‌ آن‌ به‌ عهده‌ خود شخص ‌می‌باشد.

درس اول امنیت شبکه:هکرها . کراکرها . واکرها و بوترها

--------------------------------------------------------------------------------

Hacker: به معنای نفوذگر . به شخصی که هدف اصلی او نشان دادن قدرت خود به کامپیوتر و سایر ماشین ها است وارد شدن به سیستم و یا شکست دادن محاسبات , کنجکاوی در اطلاعات محرمانه از خصوصیات یک هکر است . هکر یک برنامه نویس کنجکاو است که صدمه ای وارد نمی کند و حتی باعث تحکیم انتقالات می شود .

هکر ها به چند گروه تقصیم می شوند :

1 - گروه نفوذگران کلاه سفید ( White Hat Hacker Group )

این گروه از هکرها در واقع همان دانشجویان و اساتید هستند که هدفشان نشان دادن ضعف سیستم های امنیتی شبکه های کامپیوتری می باشند این گروه به نام هکرهای خوب معروف هستند .

این دسته نه تنها مضر نیستند بلکه در تحکیم دایواره حفاظتی شبکه ها نقش اساسی دارند کلاه سفید ها داری خلاقیت عجیبی هستند معمولا هر بار با روش جدیدی از دیواره امنیتی عبور می کنند .

2 - گروه نفوذگران کلاه سیاه ( Black Hat Hacker Group )

نام دیگر این گروه Cracker است. کراکرها خرابکار ترین نوع هکرها هستند . این گروه به طور کاملا پنهانی اقدام به عملیات خراب کارانه می کنند . کلاه سیاه ها اولین چیزی که به فکرشان می رسد نفوذ به سیستم قربانی است کلاه سیاه ها همه ویروس نویسند و با ارسال ویروس نوشته شده خود بر روی سیستم قربانی به آن سیستم نفوذ پیدا می کند درواقع یک جاسوس بر روی سیستم قربانی می فرستند . همیشه هویت اصلی این گروه پنهان است .

3 - گروه نفوذگران کلاه خاکستری ( Gray Hat Hacker Group )

نام دیگر این گروه Whacker می باشد هدف اصلی واکر استفاده از اطلاعات سایر کامپیوترها به مقصود مختلف می باشد و صدمه ای به کامپیوتر ها وارد نمی کنند . این گروه کدهای ورود به سیستم های امنیتی را پیدا کرده و به داخل آن نفوذ می کنند اما سرقت و خراب کاری جز کارهای کلاه خاکستری نیست . بلکه اطلاعات را در اختیار عموم مردم قرار می دهند . در سال ۱۹۹۴ یک هکر ژاپنی به سایت Nasa امریکا نفوذ پیدا کرد و تمامی اسناد محرمانـه متعلق به این سازمان را ربود و به طور رایگان بر روی اینترنت در اختیار عموم قرار داد .

4 - گروه نفوذگران کلاه سفید ( Pink Hat Hacker Group )

نام دیگر این گروه Booter می باشد . بوتر ها افرادی لوس و بی سودی هستند که فقط قادرند در سیستمها اخلال بوجود آورند و یا مزاحم سایر کاربران در سالنهای چت شوند. کلاه صورتی ها اغلب جوانان عصبانی و جسوری هستند که ازنرم افزارهای دیگران استفاده می کنند و خود سواد برنامه نویسی ندارند. ولی در بعضی مواقع همین هکرهای کم سواد می توانند خطرهای جدی برای امنیت باشند. ...

بسیاری از هکرها انسانهای هستند که خود را بسیار آزاد می داند و قصد دارند خود را در دنیای دیگر بر تر سازند.

هیچ کس نمی تواند قدرت هکرها را در نفوذ به سیستمها نادیده بگیرد...

درس دوم آموزش امنیت شبکه: ترمینولوژی (اصطلاح‌شناسی)

--------------------------------------------------------------------------------

- Hacker کیست ؟


دانلود با لینک مستقیم


تحقیق درباره آموزش هک سرور 100 ص
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.